2001’den beri inovasyona güç veriyor

OutSystems, web ve mobil uygulamalar oluşturmak ve dağıtmak için bir düşük kod platformudur. Geliştiricilere kodları manuel olarak yazmak yerine görsel geliştirme araçları ve sürükle-bırak arayüzü kullanarak uygulamaları oluşturma ve sürdürme imkanı sağlar. Bu, geliştirme sürecini hızlandırabilir ve teknik olmayan kullanıcıların uygulamaları oluşturmasını ve güncellemesini kolaylaştırabilir. OutSystems ayrıca kimlik doğrulama, veri yönetimi ve diğer sistemlerle entegrasyon gibi bir dizi yerleşik özellik sağlar ki bu da geliştirme sürecini daha da basitleştirebilir.

Neden OutSystems?

OutSystems’ın misyonu dijital dönüşümün zorluklarını çözmek, çoklu deneyim geliştirmek ve teslimat süreçlerini hızlandırmak etrafında dönüyor. OutSystems’ın çözümünün, bugünün iş ve BT zorluklarını ele almakta eşsiz olduğuna ve tüm ekiplerin gelecekteki başarı için tasarlanmış uygulamaları hızla geliştirmesine güç verdiğine inanıyoruz.

OutSystems’ın modern uygulama platformu ile müşteri deneyimlerini devrim yaratan yazılımlar oluşturmak, işyerinde yeniliği sürdürmek, süreçleri otomatikleştirmek ve temel sistemleri modernize etmek hem hızlı hem de karmaşık olmaktan çıkar. Gelişimi başlatmak, bir kez uygulama oluşturmak ve çeşitli platformlarda ve cihaz biçimlerinde sorunsuz bir şekilde dağıtmak anlamına gelir; güçlü yapay zeka yetenekleri ve canlıya geçmeden önce güvenilirliğini sağlamak için otomatik kontroller tarafından desteklenir. Diğer uygulamalar ve veri kaynakları ile entegrasyonu basit bir süreçtir.

Uygulamanızı değiştirme ihtiyacı olduğunda, OutSystems hızlı bir çözüm sunar. Otomatik etki analizi ile bağımlılıkları titizlikle inceler ve kapsamlı bir şekilde örtüşmesini sağlayarak değişikliklere güvenle devam etmenizi sağlar. Ayrıca, dağıtım sırasında OutSystems çalışma zamanı mevcut ve gelecekteki teknolojileri desteklemek üzere tasarlanmış tüm yönleri ustalıkla yönetir.

OutSystems, Yüksek Performanslı Düşük Kodlu Bir Uygulama Platformudur.

Neden OutSystems #1 Düşük Kod Platformu olarak Değerlendiriliyor?

Yenilmez Hız

Her Şeyle Entegrasyon

Varsayılan Olarak Harika Kullanıcı Deneyimi

Kısıtlama Olmadan Düşük Kod

Entegre Güvenlik

Muazzam Ölçeklenebilirlik

Bozulamaz Dağıtım

Önemli Ölçümler

Zorlukların üstesinden gelmenin ve işin ihtiyaç duyduğu hızda dijital dönüşümü gerçekleştirmenin en iyi yolu.

OutSystems ile Sorunlara Çözüm: Hızlı, Akıllı ve Etkin Çözümler!

Hızlı üretkenlik: Aylar değil, haftalar içinde geliştirme

Hız ve kod: Görsel bir modelle geliştirme

Çoklu deneyim geliştirme: Herhangi bir cihazda veya platformda çalışabilen uygulama

Açık platform: Mevcut kayıt sistemleri ve/veya veri kaynaklarıyla entegrasyon

Kurumsal sınıf platform: Büyük portföyleri tek bir uygulama olarak oluşturun ve yönetin.

Düşük maliyetler: Otomatik bağımlılık yönetimi ve bütünsel uygulama yaşam döngüsü yönetimi (ALM)

Ürün bağımlılığı yok: Kodun sahibi siz olun

OutSystems’ı farklı kılan nedir?

Müşterilere düşük kodu nasıl kullanacakları konusunda seçenek sunan tek platformdur – özel kod, özel entegrasyonlar ve ihtiyaç duyulduğunda tercih edilen DevOps ve proje yönetimi araçları eklemek için seçenekler sunar.

Koda Sahip Olun!

OutSystems’dan ayrılma kararı aldığınızda, oluşturduğunuz kod sizin mülkiyetinizde kalır ve dilediğiniz zaman bu kodu indirebilirsiniz. OutSystems lisans ücretini ödemeniz durumunda, kodun bakımını üstlenmek durumunda da kalmazsınız.

OutSystems yolculuğunuzu Runibex Technology ile başlatın!

Contact Us

Talk to Runibex Technology today about how our Cloud and eCommerce solutions can build your business online.